RSS

Egy doppingyanús burrito okozhatta az amerikai távfutás tragédiáját

Az olimpiai aranyra is esélyes Shelby Houlihannál szteroidot mutattak ki, de ő állítja, hogy egy food truckból vett sertéshús miatt lett pozitív. Hajmintával, hazugságvizsgálóval is az ártatlanságát próbálta bizonyítani, de négy évre tiltották el.

Egyedi kerékpárt ajándékozott Ferenc pápának a friss Giro-győztes

Egan Bernal szerint a pápával való találkozás többet jelent számára, mint a Tour de France-győzelme.

Megvan az első továbbjutó, Olaszország 3-0-val robogott át Svájcon is

Dominálják az A csoportot, történelmi rekord közelébe kerültek. Locatelli két remek gólt szerzett, Immobile lőtte a harmadikat.

Sergio Ramos tizenhat év után elhagyja a Real Madridot

A 35 éves védő lejáró szerződését nem hosszabbítják meg.

Kevesebb stadionépítés, több repülőzés: csak részben jött össze a klímabarát Eb

A 11 városba szétszórt futball-Eb miatt a legtöbb csapatnak és szurkolóiknak több ezer kilométereket kell repülniük, ami növeli a szén-dioxid-kibocsátást. Az UEFA szerint viszont a megspórolt stadionépítések miatt is csökken a karbonlábnyom, ehhez jön a faültetés és a főzőlapok osztogatása.

Kocsiba rejtett bombát hatástalanítottak a stadion közelében a második olasz Eb-meccs előtt

A robbanószerkezetet három órával a meccs kezdése előtt felrobbantották.

A walesiek a 95. percben csináltak hülyét a törökökből

2-0-ra nyertek, Bale büntetőt hagyott ki, de a végén mégis az ő megmozdulásáról szólt minden. Törökország két meccs után nullapontos.

Két portugál szurkoló is berohant a pályára a keddi Eb-meccsen

A rendőrség három személyt jelentett fel a magyar-portugál után.

Videóbíró állította le a finn eufóriát, 1-0-ra nyertek az oroszok

Finnország története első Eb-vereségét szenvedte el, igaz, ez csak a második meccse volt. A 3. percben les miatt érvénytelenítettek egy finn fejest. Az oroszok sok lövéséből egy pedig bement.

Fiola: Épphogy csak levegőt kaptunk

Fiola hajnali 4-ig nem tudott elaludni a portugálok elleni vereség után. A cserekapus Dibusz szerint Gulácsi tartotta a meccsben 84 percen át a csapatot.

Szoboszlai Dominik után újabb magyar tehetséget igazolt a Salzburg

A 16 éves Kovács Patrikot vitték el az MTK-ból.

Egymeccses eltiltást kapott az északmacedónok ellen gyalázkodó Arnautovic

Az osztrák válogatott szerb származású csatára Ezgjan Alioszkinak szólt oda a gólja után.

Újra egy igazi csapatot láthattunk a portugálok ellen

Rég játszott ilyen erős válogatottal a magyar csapat, de a 3-0-s vereség ellenére is bőven volt pozitívum a játékban. Hrutka János elemez.

Szerencsés sorsolást kapott a Ferencváros a Bajnokok Ligájában

A litván vagy az északír bajnok vár Stöger csapatára a második körben.

Észrevették a mesterlövészek a Greenpeace feliratot, azért nem lőttek a stadionba repülő siklóernyősre

A bajor belügyminiszter felelőtlennek nevezte az akciót.

Gazdag sérülése nem jött rendbe, elhagyta a válogatott edzőtáborát

Marco Rossi az Amerikában játszó középpályással már nem számolhat az Eb-n.

Idegesítő a meg nem adott magyar gól, de jól alkalmazták a szabályt

A korábbi FIFA-játékvezető Szabó Zsolt elmagyarázta, mi történt Schön Szabolcs góljánál.

Rossi önmagát okolja a cserék miatt, de melyik nem működött?

96 másodperc telt el az első portugál gól és a tizenegyes között, márciusban a lengyelek 54 másodperc alatt dupláztak ellenünk. Ezt kell kielemezni.

Ronaldo a saját bőrén érezhette, mennyire szigorú az ellenőrzés a Puskásban

Végül beengedték a meccsre, és két gólt is lőtt a magyaroknak.

Tökéletesen helyezett öngóllal verték a franciák a németeket

A franciák sokkal több góllal is nyerhettek volna, már csak azért is, mert két gólt is les miatt vettek el tőlük. A franciák bejelentkeztek az Eb-re, a németektől komoly fejlődés kell. Egy hátimotoros siklóernyős tüntető majdnem a szurkolókra zuhant a meccs elején.

Franciaország–Németország 1–0

Három gólt is láthattunk a meccsen, de kettőt érvénytelenítettek les miatt, így maradt az 1-0-s francia előny. Deschamps csapata bejelentkezett az Eb-ért.

Gulácsi: Semmiképp sem volt benne a levegőben, hogy 3-0-ra kikapjunk

A magyar kapus sajnálja, hogy így alakult, de szombaton újra megpróbálnak majd pontot szerezni. Rossi szerint most kell megmutatni, hogy az ilyen helyzetekre is tudnak reagálni.

TelexSport: élőben tárgyaltuk ki a magyar–portugál Eb-meccset

Lejátszotta első mérkőzését a magyar válogatott az Európa-bajnokságon, Portugália volt az ellenfél. Élő műsorunkban elemezzük a látottakat.

Egy megpattanó lövés és Ronaldo legyőzte a jól küzdő magyar válogatottat az Eb-n

A portugálok veszélyesebben játszottak az első félidőben, de a szívósan védekező és a szünet után bátrabban támadó magyar válogatott ellenállását csak az utolsó tíz percben tudták megtörni. Orbán lábán megpattant egy labda, amit Gulácsi nem védhetett, aztán Ronaldo duplázott, így lett 0-3 a vége.

Orbán a VIP-páholyban Dzsudzsákkal fotózkodott, Karácsony a közönség soraiból nézte a portugálok elleni meccset

Miniszterek, országgyűlési képviselők a nézőtéren. Gyurcsány kutyája magyar győzelemre tippelt.

Magyarország–Portugália 0–3

A meccs utolsó perceire, egy magyar lesgól után összeomlottak a mieink: előbb egy szerencsés góllal megszerezték a vezetést, majd három perccel később egy 11-essel eldöntötték a meccset a portugálok, de a végére jutott egy harmadik találat is. A magyar csapat harcosan és szervezett játékkal kezdte az Eb-t, de a címvédő bedarálta a mieinket. Ronaldo újabb csúcsot döntött.

A félpályás gól csak egy az örökre bevésődő cseh Eb-gólok közül

Schick 45 méteres lövését még sokáig emlegetjük, ahogy Poborský emelését és a Panenka nevével összeforrt büntetőt is.

Ez volt a magyar szurkolók vonulása a Puskás Arénához

Többezres tömeg gyűlt össze a Hősök terén a magyar–portugál Eb-meccs előtt.

Koszovói, feröeri, andorrai vagy San Marinó-i ellenfelet kaphat a Fradi a BL-selejtező első körében

Egy minitornán dől el, ki lesz a magyar bajnok ellenfele a júliusi selejtezőn.