Ághassi Attila

RSS

Fiola: Épphogy csak levegőt kaptunk

Fiola hajnali 4-ig nem tudott elaludni a portugálok elleni vereség után. A cserekapus Dibusz szerint Gulácsi tartotta a meccsben 84 percen át a csapatot.

Szerencsés sorsolást kapott a Ferencváros a Bajnokok Ligájában

A litván vagy az északír bajnok vár Stöger csapatára a második körben.

Észrevették a mesterlövészek a Greenpeace feliratot, azért nem lőttek a stadionba repülő siklóernyősre

A bajor belügyminiszter felelőtlennek nevezte az akciót.

Gazdag sérülése nem jött rendbe, elhagyta a válogatott edzőtáborát

Marco Rossi az Amerikában játszó középpályással már nem számolhat az Eb-n.

Idegesítő a meg nem adott magyar gól, de jól alkalmazták a szabályt

A korábbi FIFA-játékvezető Szabó Zsolt elmagyarázta, mi történt Schön Szabolcs góljánál.

Rossi önmagát okolja a cserék miatt, de melyik nem működött?

96 másodperc telt el az első portugál gól és a tizenegyes között, márciusban a lengyelek 54 másodperc alatt dupláztak ellenünk. Ezt kell kielemezni.

Ronaldo a saját bőrén érezhette, mennyire szigorú az ellenőrzés a Puskásban

Végül beengedték a meccsre, és két gólt is lőtt a magyaroknak.

Videón a magyar–portugál Eb-meccsre berohanó szurkoló

A férfi Schön Szabolcs les miatt elvett gólja után kocogott át a pályán.

Pogba Ronaldót másolta, ő a sört pakolta le az asztalról

Ronaldo dollármilliárdokban mérhető veszteséget okozott a Coca Colának az akciójával.

Egy megpattanó lövés és Ronaldo legyőzte a jól küzdő magyar válogatottat az Eb-n

A portugálok veszélyesebben játszottak az első félidőben, de a szívósan védekező és a szünet után bátrabban támadó magyar válogatott ellenállását csak az utolsó tíz percben tudták megtörni. Orbán lábán megpattant egy labda, amit Gulácsi nem védhetett, aztán Ronaldo duplázott, így lett 0-3 a vége.

A portugál sajtót nagyon érdekli egy magyar kapus, de ő elvonult a nyilvánosság elől

Mészáros Ferenc tagja volt a 82-ben bajnoki címet szerző Sporting Lisszabonnak, de magyar és portugál megkeresésekre sem gyakran reagál.

Ronaldót felháborította, hogy kólát raktak elé

A Puskás Arénában átrendezte a terepet a portugál sztár, és felemelte a vizes palackot.

Rossi: Akit ilyen helyzetben motiválni kell, válasszon másik sportágat

Marco Rossi a portugálok elleni meccs előtt azt mondta, szívesen lenne az ellenfél sofőrje, de ehelyett az ellenük játszó csapat kapitánya lesz. A portugál kémek szervezett magyar csapatra figyelmeztetnek, amit csak dinamikával lehet legyőzni.

Egy török öngól felpörgette az olaszokat, 3-0 a nyitómeccsen

Az olasz válogatott sikerrel vette az Európa-bajnokság nyitómeccsét, és kiütötte a törököket.

C. Ronaldót csak csapatként tudjuk megállítani

A magyar válogatott Telkiben készül a keddi Eb-meccsre, a Fradi középpályása, Sigér Dávid már átélte testközelből a portugál klasszis karizmatikus megjelenését az öltözőfolyosón.

Mérgezés vagy tőrbe csalás? Miről szól pontosan a sportlövők botránya?

Amit tudunk: Sidi Péter 45 percet töltött riválisa, Péni István indiai hotelszobájában. Péni utána megbukott a doppingteszten, de a bizonyítékokat látva felmentették. Az olimpiai csapatot hamarosan kijelölik, az eset a rendőrségen folytatódik. De hogy került doppinglistás vízhajtó a vitaminba?

Szalai Ádám indíthatja be újra a magyar válogatottat az Eb-n

Csapatrészenként mutatjuk be az Európa-bajnokságra készülő magyar futballválogatottat, most a csatárok következnek. Szalai Ádám lehet az eredményesség kulcsa, de Sallai Roland sebességét is kihasználhatjuk. Vagy a paksi gólkirály lesz a hős, esetleg a visszatérő Nikolics?

Mezháború Ukrajna és az oroszok között

Az UEFA az ukrán térképet nem kifogásolta, de egy belső feliratot igen, azt le kell szedni.

Az új szegedi sportcsarnokban Marian Cozmáról nevezik el a vendégszurkolók szektorát

A román kézilabdást Veszprémben gyilkolták meg 2009-ben.

A Sport TV adja a futball-BL-t szeptembertől

Az olasz bajnokság is náluk lesz.

Közös adománygyűjtésbe kezdett a hat ellenzéki párt az előválasztásra

Csütörtökön már be is indult az akciójuk.

Amit szeretsz, azt nem lopod szét, fociprogramot hirdetett a Momentum

A Momentum kizárná a politikusokat a sportklubokból.

Hajmeresztő manővert rögzítettek a kamerák az M7-es autópálya felhajtójánál

Nehéz kiszámolni, mekkora büntetést hozott össze, de megtalálta a helyes utat Balatonvilágosnál.

Ilyen lesz a magyarok melegítője a tokiói olimpián

43 nap és kezdődik az olimpia Japánban.

32 százalék esély van arra, hogy a válogatott továbbjut csoportjából a futball-Eb-n

A torna egyik legnagyobb meglepetése lenne, mert egy végső győzelemre esélyes csapatot ütnénk ki.

Kulcsemberek estek ki a válogatott középpályájáról, de van olyan, akitől extra megoldásokat várhatunk az Eb-n

Csapategységenként mutatjuk be a futball-Eb-re készülő magyar válogatottat a torna előtti napokban, a harmadik rész a középpályásoké. Nagy veszteségek érték itt a csapatot, de a jó formában lévő Kleinheisler László villanhat egyet. Nagy Ádám is előreléphet.